Wikia

Dancing With The Stars Wiki

Strona główna

1strona na
tej wiki
Dyskusja0

Dancing With The Stars - Program internetowy, nadawany na http://dancing-with-the-stars-1.blogspot.com/.

Zasady Edytuj

Pary są oceniane przez półprofesjonalne jury, w skali od 1 do 10. Oprócz ocen sędziów o ostatecznej punktacji decydują głosy w sondzie. W klasyfikacji ogólnej wygląda to w ten sposób, że jeśli dana para otrzymała najmniej głosów od jury dostaje 1 punkt w klasyfikacji. Jeśli otrzymała najwięcej punktów od jurorów, otrzymuje tyle punktów do klasyfikacji, ile jest par (jeśli jest 10 par otrzymuje 10 punktów). Tak samo jest z głosami widzów. Para, która otrzymała najmniej głosów w sondzie, dostaje 1 punkt klasyfikacyjny itd. W każdym odcinku dwie pary stają do dogrywki. W dogrywce obie pary ponowie się prezentują. W dogrywce ostatecznie o odpadnięciu decydują głosy w Polsce ( 6 regionów ). Jeżeli będzie remis w dogrywce, to ostateczne słowo mają jurorzy. W piątek dzień przed odcinkiem będzie "Godzinka Wyników Live", gdzie na stronie oficjalnej będą ujawniane wyniki dla trzech pierwszych osób w głosach. Dla zwycięzcy nagrodą jest statuetka "Para the Best", samochód Alfa Romeo Mi.To x 2, dwu osobowy bilet na tygodniowy wyjazd do Barcelony oraz miesięczna szkoła tańca dla tancerza w Stanach Zjednoczonych.

Tańce Edytuj

Tańce latynoamerykańskie prezentowane w programie:

  • cha-cha
  • rumba
  • jive
  • samba
  • pasodoble
  • salsa

Tańce standardowe prezentowane w programie:

  • walc angielski
  • walc wiedeński
  • tango
  • tango argentyńskie
  • foxtrot
  • quickstep
  • walc angielski, quickstep lub foxtrot w stylu american smooth.

Tańce grupowe prezentowane w programie:

  • walc wiedeński
  • freestyle
  • rumba
  • fokstrot
  • salsa
  • swing
  • mambo

Ekipa Edytuj

Prowadzący :

  • Katarzyna Glinka (1 edycja)
  • Antoni Pawlicki (1 edycja)
  • Marcelina Zawadzka (2-...)
  • Rafał Cieszyński (2-...)

Jurorzy :

  • Edyta Herbuś (1 edycja)
  • Michał Malitowski (1-...)
  • Edyta Śliwińska (1-...)
  • Adam Król (1-...)
  • Iwona Szymańska-Pavlović (2-...)

Orkiestra :

  • Orkiestra Tomka Szymusia

Stylizacje :

  • Małgorzata Baczyńska

Finaliści Edytuj

Edycja Zwycięzca Finalista Półfinalista
I Marieta Żukowska & Robert Rowiński Anna Starmach & Stefano Terrazzino Marzena Kipiel-Sztuka & Krzysztof Hulboj
II Wojciech Błach & Walerija Żurawlewa Olga Frycz & Rafał Maserak Kamilla Baar & Stefano Terrazzino
III Maurycy Popiel & Walerija Żurawlewa Agnieszka Wielgosz & Jan Kliment Barbara Kurdej-Szatan & Stefano Terrazzino

Uczestnicy Edytuj

Miejsce Nr. pary Gwiazda Zawód Tancerz
1. 8 Marieta Żukowska Aktorka, gwiazda serialu "M jak miłość" Robert Rowiński
2. 3 Anna Starmach Jurorka "MasterChef" Stefano Terrazzino
3. 5 Marzena Kipiel-Sztuka Aktorka, gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" Krzysztof Hulboj
4. 10 Ilona Ostrowska Aktorka, gwiazda serialu "Ranczo" Łukasz Czarnecki
5. 7 Jakub Tolak Aktor, gwiazda serialu "Klan" Blanka Winiarska
6. 2 Michalina Manios Modelka, finalistka "TopModel" Rafał Maserak
7. 6 Maryla Rodowicz Piosenkarka Jan Kliment
8. 9 Krzysztof Respondek Aktor, gwiazda serialu "Barwy szczęścia" Anna Głogowska
9. 1 Mamed Kalidov Zawodnik MMA i KSW Magdalena Soszyńska-Michno
10. 4 Krystian "Kris" Kojder Prezenter telewizji Eska TV Anna Kapera

Klasyfikacja punktów Edytuj

Miejsce Para Występów Średnia Suma
1. Marieta i Robert 14 38 535
2. Jakub i Blanka 6 38 226
3. Ilona i Łukasz 8 36 287
4. Anna i Stefano 14 34 490
5. Marzena i Krzysztof 10 33 326
6. Michalina i Rafał 5 29 147
7. Krzysztof i Anna 3 28 84
8. Mamed & Magdalena 2 27 54
9. Maryla i Jan 4 23 91
10. Krystian i Anna 1 18 18

Klasyfikacja Edytuj

Zwycięzca odcinka
2.miejsce
3.miejsce
Dogrywka
Odpadka
Para Odc. 1 Odc. 2 Odc. 3 Odc. 4 Odc. 5 Odc. 6 Odc. 7 Odc. 8 Odc. 9
Marieta & Robert 6th 1st 5th 2nd 3rd 1st 1st 2nd 1st
Anna & Stefano 5th 9th 8th 4th 2nd 5th 3rd 1st 2nd
Marzena & Krzysztof 3rd 3rd 1st 1st 1st 2nd 2nd 3rd Eliminacja
Ilona & Łukasz 2nd 4th 3rd 7th 6th 3rd 4th Eliminacja
Jakub & Blanka 1st 6th 6th 3rd 4th 4th Eliminacja
Michalina & Rafał 8th 2nd 2nd 5th 5th Eliminacja
Maryla & Jan 4th 7th 4th 6th Eliminacja
Krzysztof & Anna 7th 5th 7th Eliminacja
Mamed & Magdalena 10th 8th Eliminacja
Krystian & Anna 9th Eliminacja

Punktacja Edytuj

Para Odc. 1 Odc. 2 Odc. 3 Odc. 4 Odc. 5 Odc. 6 Odc. 7 Odc. 8 Odc. 9
Marieta & Robert 33 36 34 39 31 40 + 5 = 45 40 + 40 = 80 40 + 40 = 80 37 + 40 + 40 + 40 = 157
Anna & Stefano 26 23 24 33 36 25 + 1 = 26 37 + 39 = 76 34 + 40 = 74 32 + 40 + 40 + 40 = 152
Marzena & Krzysztof 25 20 34 40 40 33 + 2 = 35 27 + 34 = 61 40 + 31 = 71 Eliminacja
Ilona & Łukasz 31 33 38 36 30 40 + 3 = 43 40 + 36 = 76 Eliminacja
Jakub & Blanka 34 36 33 40 40 39 + 4 = 43 Eliminacja
Michalina & Rafał 23 30 38 24 32 Eliminacja
Maryla & Jan 21 15 33 22 Eliminacja
Krzysztof & Anna 28 35 21 Eliminacja
Mamed & Magdalena 24 30 Eliminacja
Krystian & Anna 18 Eliminacja

Tańce Edytuj

Para Odc. 1 Odc. 2 Odc. 3 Odc. 4 Odc. 5 Odc. 6 Odc. 7 Odc. 8 Odc. 9
Marieta & Robert Walc angielski Rumba Jive Fokstrot Samba A.S. Quickstep
Freestyle
Tango
Rumba
Cha-Cha
Tango argentyńskie
Samba
Rumba
Jive
Freestyle
Anna & Stefano Cha-Cha Rumba Jive Paso Doble Walc wiedeński Salsa
Freestyle
Quickstep
Paso Doble
Samba
Tango argentyńskie
Rumba
Tango argentyńskie
Jive
Freestyle
Marzena & Krzysztof Cha-Cha Rumba Tango Paso Doble Walc wiedeński A.S. Quickstep
Freestyle
Fokstrot
Cha-Cha
Tango argentyńskie
Jive
Eliminacja
Ilona & Łukasz Walc angielski Quickstep Tango Fokstrot Samba A.S. Walc angielski
Freestyle
Walc wiedeński
Samba
Eliminacja
Jakub & Blanka Cha-Cha Quickstep Jive Paso Doble Walc wiedeński Salsa
Freestyle
Eliminacja
Michalina & Rafał Walc angielski Rumba Tango Fokstrot Samba Eliminacja
Maryla & Jan Walc angielski Rumba Tango Paso Doble Eliminacja
Krzysztof & Anna Cha-Cha Quickstep Jive Eliminacja
Mamed & Magdalena Cha-Cha Quickstep Eliminacja
Krystian & Anna Walc angielski Eliminacja

Tabela widzów Edytuj

Odc. 1 Odc. 2 Odc. 3 Odc. 4 Odc. 5 Odc. 6 Odc. 7 Odc. 8 Odc. 9
Marzena & Krzysztof
(31.59%)
Marzena & Krzysztof
(28.1%)
Maryla & Jan
(44.2%)
Marzena & Krzysztof
(19.91%)
Marzena & Krzysztof
(22.49%)
Marzena & Krzysztof
(33.18%)
Marzena & Krzysztof
(43.04%)
Anna & Stefano
(45.06%)
Marieta & Robert
(50.2%)
Maryla & Jan
(31.57%)
Maryla & Jan
(25.99%)
Marzena & Krzysztof
(44.18%)
Maryla & Jan
(17.78%)
Marieta & Robert
(18.18%)
Marieta & Robert
(20.13%)
Marieta & Robert
(41.77%)
Marieta & Robert
(38.06% )
Anna & Stefano
(49.8%)
Ilona & Łukasz
(7.88%)
Michalina & Rafał
(10.51%)
Michalina & Rafał
(3.68%)
Marieta & Robert
(15.45%)
Anna & Stefano
(17.94%)
Anna & Stefano
(16.98%)
Ilona & Łukasz
(12.03%)
Marzena & Krzysztof
(16.88%)
Eliminacja
Jakub & Blanka
(5.96%)
Marieta & Robert
(9.5%)
Ilona & Łukasz
(2.71%)
Anna & Stefano
(12.74%)
Michalina & Rafał
(17.07%)
Ilona & Łukasz
(15.57%)
Anna & Stefano
(3.16%)
Eliminacja
Michalina & Rafał
(5.21%)
Ilona & Łukasz
(7.13%)
Krzysztof & Anna
(1.74%)
Ilona & Łukasz
(12.7%)
Ilona & Łukasz
(15.31%)
Jakub & Blanka
(14.15%)
Eliminacja
Anna & Stefano
(4.93%)
Krzysztof & Anna
(5.39%)
Marieta & Robert
(1.55%)
Michalina & Rafał
(11.83%)
Jakub & Blanka
(9.01%)
Eliminacja
Krystian & Anna
(3.9%)
Anna & Stefano
(5.21%)
Jakub & Blanka
(1.16%)
Jakub & Blanka
(9.58%)
Eliminacja
Krzysztof & Anna
(3.63%)
Mamed & Magdalena
(4.61%)
Anna & Stefano
(0.78%)
Eliminacja
Marieta & Robert
(2.81%)
Jakub & Blanka
(3.56%)
Eliminacja
Mamed & Magdalena
(2.6%)
Eliminacja

Dogrywki Edytuj

Numer 1 - woj. zachodnio-pomorskie, woj. pomorskie
Numer 2 - woj. warmińsko-mazurskie, woj. podlaskie
Numer 3 - woj. lubuskie, woj. wielkopolskie, woj. kujawsko-pomorskie
Numer 4 - woj. mazowieckie, woj. lubelskie
Numer 5 - woj. łódzkie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie, woj. śląskie
Numer 6 - woj. małopolskie, woj. świętokrzyskie, woj. podkarpackie

Para NR.1 NR.2 NR.3 NR.4 NR.5 NR.6 Wygrany
Mamed & Magdalena
VS
Krystian & Anna
Mamed & Magdalena Mamed & Magdalena Krystian & Anna Mamed & Magdalena Mamed & Magdalena Mamed & Magdalena Mamed & Magdalena
Mamed & Magdalena
VS
Anna & Stefano
Anna & Stefano Anna & Stefano Anna & Stefano Mamed & Magdalena Anna & Stefano Anna & Stefano Anna & Stefano
Anna & Stefano
VS
Krzysztof & Anna
Anna & Stefano Anna & Stefano Anna & Stefano Anna & Stefano Anna & Stefano Anna & Stefano Anna & Stefano
Maryla & Jan
VS
Ilona & Łukasz
Ilona & Łukasz Ilona & Łukasz Maryla & Jan Maryla & Jan Maryla & Jan Ilona & Łukasz Ilona & Łukasz
Michalina & Rafał
VS
Ilona & Łukasz
Ilona & Łukasz Ilona & Łukasz Ilona & Łukasz Ilona & Łukasz Ilona & Łukasz Michalina & Rafał Ilona & Łukasz
Anna & Stefano
VS
Jakub & Blanka
Anna & Stefano Anna & Stefano Anna & Stefano Jakub & Blanka Jakub & Blanka Anna & Stefano Anna & Stefano
Anna & Stefano
VS
Ilona & Łukasz
Anna & Stefano Anna & Stefano Ilona & Łukasz Anna & Stefano Ilona & Łukasz Anna & Stefano Anna & Stefano
Marzena & Krzysztof
VS
Marieta & Robert
Marieta & Robert Marieta & Robert Marzena & Krzysztof Marzena & Krzysztof Marieta & Robert Marieta & Robert Marieta & Robert
  • W 4 odcinku miedzy Marylą i Jankiem, a Ilona i Łukaszem był remis. O ostatecznym werdykcie zadecydowali jurorzy. Sędziowie do domu odesłali Marylę Rodowicz i Jana Klimenta.

II Edycja Edytuj

Miejsce Nr. pary Gwiazda Zawód Tancerz
1. 8 Wojciech Błach Aktor, gwiazda serialu "Pierwsza miłość" Walerija Żurawlewa
2. 3 Olga Frycz Aktorka, gwiazda serialu "M jak miłość" Rafał Maserak
3. 4 Kamilla Baar Aktorka, gwiazda serialu "Na dobre i na złe" Stefano Terrazzino
4. 9 Krzysztof Kwiatkowski Aktor, gwiazda serialu "Pierwsza miłość" Janja Lesar
5. 7 Magdalena Wójcik Piosenkarka, liderka zespołu "Goya" Jan Kliment
6. 2 Mikołaj Roznerski Aktor, gwiazda serialu "M jak miłość" Agnieszka Kaczorowska
7. 6 Radosław Liszewski Piosenkarz, lider zespołu "Weekend" Nina Tykra
8. 10 Karolina Chapko Aktorka, gwiazda serialu "1920. Wojna i miłość" Tomasz Barański
9. 1 Zofia Noceti-Klepacka Reprezentantka Polski w windsurfingu Kamil Kuroczko
10. 5 Rafał Jonkisz Mister Polski 2015 Hanna Żudziewicz

Klasyfikacja punktów Edytuj

Miejsce Para Występów Średnia Suma
1. Olga & Rafał 16 37 594
2. Krzysztof & Janja 10 36 360
3. Wojciech & Walerija 16 35 556
4. Kamilla & Stefano 12 35 424
5. Karolina & Tomasz 3 33 100
6. Mikołaj & Agnieszka 6 31 183
7. Magdalena & Jan 8 30 243
8. Radosław & Nina 4 29 117
9. Zofia & Kamil 2 29 57
10. Rafał & Hanna 1 28 28

Klasyfikacja Edytuj

Zwycięzca odcinka
2.miejsce
3.miejsce
Dogrywka
Odpadka
Para Odc. 1 Odc. 2 Odc. 3 Odc. 4 Odc. 5 Odc. 6 Odc. 7 Odc. 8 Odc. 9
Wojciech & Walerija 4th 1st 2nd 3rd 2nd 2nd 1st 1st 1st
Olga & Rafał 1st 6th 4th 4th 4th 1st 2nd 3rd 2nd
Kamilla & Stefano 2nd 4th 3rd 1st 1st 3rd 4th 2nd Eliminacja
Krzysztof & Janja 3rd 2nd 1st 5th 3rd 4th 3rd Eliminacja
Magdalena & Jan 6th 8th 6th 2nd 5th 5th Eliminacja
Mikołaj & Agnieszka 9th 5th 5th 6th 6th Eliminacja
Radosław & Nina 7th 3rd 8th 7th Eliminacja
Karolina & Tomasz 5th 7th 7th Eliminacja
Zofia & Kamil 8th 9th Eliminacja
Rafał & Hanna 10th Eliminacja

Punktacja Edytuj

Para Odc. 1 Odc. 2 Odc. 3 Odc. 4 Odc. 5 Odc. 6 Odc. 7 Odc. 8 Odc. 9
Wojciech & Walerija 27 29 30 37 + 3 = 40 33 + 36 = 69 25 + 38 = 63 40 + 34 = 74 33 + 36= 69 38 + 40 + 40 + 40 = 158
Olga & Rafał 35 29 35 34 + 10 = 44 38 + 37 = 75 40 + 33 = 73 35 + 38 = 73 40 + 40 = 80 40 + 40 + 40 + 40 = 160
Kamilla & Stefano 31 26 33 34 + 8 = 42 39 + 36 = 75 40 + 35 = 75 34 + 38 = 72 38 + 40 = 78 Eliminacja
Krzysztof & Janja 33 34 37 33 + 6 = 39 35 + 37 = 72 38 + 40 = 78 37 + 37 = 74 Eliminacja
Magdalena & Jan 29 21 26 36 + 1 = 37 31 + 37 = 68 26 + 37 = 63 Eliminacja
Mikołaj & Agnieszka 24 27 32 30 + 4 = 34 34 + 36 = 70 Eliminacja
Radosław & Nina 30 32 27 28 + 2 = 30 Eliminacja
Karolina & Tomasz 34 33 33 Eliminacja
Zofia & Kamil 29 28 Eliminacja
Rafał & Hanna 28 Eliminacja

Tańce Edytuj

Para Odc. 1 Odc. 2 Odc. 3 Odc. 4 Odc. 5 Odc. 6 Odc. 7 Odc. 8 Odc. 9
Wojciech & Walerija Quickstep Fokstrot Salsa Charleston
Rock'n Roll
Paso Doble
Grupowy
Jive
Quickstep
Walc angielski
Paso Doble
Tango
Cha-Cha
Jive
Walc angielski
Tango argentyńskie
Freestyle
Olga & Rafał Walc wiedeński Salsa Cha-Cha Fosktrot
Rock'n Roll
Taniec nowoczesny
Grupowy
Samba
Fokstrot
Quickstep
Cha-Cha
Samba
Tango
Salsa
Samba
Tango argentyńskie
Freestyle
Kamilla & Stefano Salsa Quickstep Swing Cha-Cha
Rock'n Roll
Tango
Grupowy
Paso Doble
Swing
Walc wiedeński
Salsa
Walc angielski
Rumba
Eliminacja
Krzysztof & Janja Fokstrot Rumba Walc angielski Salsa
Rock'n Roll
Jive
Grupowy
Cha-Cha
Walc angielski
Tango
Rumba
Eliminacja
Magdalena & Jan Rumba Paso Doble Samba Walc wiedeński
Rock'n Roll
Fokstrot
Grupowy
Salsa
Walc wiedeński
Eliminacja
Mikołaj & Agnieszka Jive Samba Rumba Quickstep
Rock'n Roll
Walc angielski
Grupowy
Eliminacja
Radosław & Nina Charleston Walc wiedeński Paso Doble Samba
Rock'n Roll
Eliminacja
Karolina & Tomasz Samba Taniec nowoczesny Quickstep Eliminacja
Zofia & Kamil Walc angielski Tango Eliminacja
Rafał & Hanna Cha-Cha Eliminacja

Ranking Widzów Edytuj

Odc. 1 Odc. 2 Odc. 3 Odc. 4 Odc. 5 Odc. 6 Odc. 7 Odc. 8 Odc. 9
Wojciech & Walerija
(13.29%)
Wojciech & Walerija
(16.13%)
Wojciech & Walerija
(19.18%)
Magdalena & Jan
(17.46%)
Wojciech & Walerija
(19.93%)
Olga & Rafał
(23.83%)
Wojciech & Walerija
(28.34%)
Wojciech & Walerija
(41.86%)
Wojciech & Walerija
(60.17%)
Kamilla & Stefano
(12.99%)
Kamilla & Stefano
(13.98%)
Krzysztof & Janja
(15.53%)
Kamilla & Stefano
(17.06%)
Magdalena & Jan
(18.15%)
Wojciech & Walerija
(20.7%)
Olga & Rafał
(26%)
Kamilla & Stefano
(31.28%)
Olga & Rafał
(39.83%)
Krzysztof & Janja
(12.69%)
Mikołaj & Agnieszka
(13.44%)
Magdalena & Jan
(15.07%)
Wojciech & Walerija
(16.67%)
Kamilla & Stefano
(16.73%)
Magdalena & Jan
(19.14%)
Kamilla & Stefano
(25.29%)
Olga & Rafał
(26.86%)
Eliminacja
Olga & Rafał
(11.78%)
Krzysztof & Janja
(12.9%)
Kamilla & Stefano
(14.61%)
Krzysztof & Janja
(15.08%)
Krzysztof & Janja
(16.37%)
Kamilla & Stefano
(18.36%)
Krzysztof & Janja
(20.37%)
Eliminacja
Magdalena & Jan
(9.97%)
Magdalena & Jan
(12.37%)
Mikołaj & Agnieszka
(11.87%)
Mikołaj & Agnieszka
(12.3%)
Mikołaj & Agnieszka
(14.59%)
Krzysztof & Janja
(17.97%)
Eliminacja
Mikołaj & Agnieszka
(9.37%)
Radosław & Nina
(10.22%)
Olga & Rafał
(10.5%)
Olga & Rafał
(11.51%)
Olga & Rafał
(14.23%)
Eliminacja
Radosław & Nina
(8.76%)
Olga & Rafał
(9.14%)
Radosław & Nina
(9.13%)
Radosław & Nina
(9.92%)
Eliminacja
Karolina & Tomasz
(7.55%)
Zofia & Kamil
(7.53%)
Karolina & Tomasz
(4.11%)
Eliminacja
Zofia & Kamil
(6.95%)
Karolina & Tomasz
(4.3%)
Eliminacja
Rafał & Hanna
(6.34%)
Eliminacja

Dogrywki Edytuj

Numer 1 - woj. warmińsko-mazurskie, woj. podlaskie
Numer 2 - woj. mazowieckie, woj. świętokrzyskie
Numer 3 - woj. lubelskie, woj. podkarpackie, woj. małopolskie
Numer 4 - woj. śląskie, woj. opolskie, woj. dolnośląskie
Numer 5 - woj. lubuskie, woj. wielkopolskie
Numer 6 - woj. kujawsko-pomorskie, woj. łódźkie
Numer 7 - woj. zachodnio-pomorskie, woj. pomorskie

Para NR.1 NR.2 NR.3 NR.4 NR.5 NR.6 NR.7 Wygrany
Mikołaj & Agnieszka
VS
Rafał & Hanna
Rafał & Hanna Mikołaj & Agnieszka Rafał & Hanna Mikołaj & Agnieszka Mikołaj & Agnieszka Mikołaj & Agnieszka Mikołaj & Agnieszka Mikołaj & Agnieszka
Zofia & Kamil
VS
Magdalena & Jan
Magdalena & Jan Magdalena & Jan Magdalena & Jan Magdalena & Jan Magdalena & Jan Magdalena & Jan Magdalena & Jan Magdalena & Jan
Radosław & Nina
VS
Karolina & Tomasz
Karolina & Tomasz Karolina & Tomasz Radosław & Nina Karolina & Tomasz Radosław & Nina Radosław & Nina Radosław & Nina Radosław & Nina
Mikołaj & Agnieszka
VS
Radosław & Nina
Radosław & Nina Mikołaj & Agnieszka Mikołaj & Agnieszka Radosław & Nina Mikołaj & Agnieszka Radosław & Nina Mikołaj & Agnieszka Mikołaj & Agnieszka
Mikołaj & Agnieszka
VS
Magdalena & Jan
Magdalena & Jan Magdalena & Jan Magdalena & Jan Mikołaj & Agnieszka Magdalena & Jan Magdalena & Jan Mikołaj & Agnieszka Magdalena & Jan
Magdalena & Jan
VS
Krzysztof & Janja
Krzysztof & Janja Magdalena & Jan Krzysztof & Janja Krzysztof & Janja Magdalena & Jan Magdalena & Jan Krzysztof & Janja Krzysztof & Janja
Kamilla & Stefano
VS
Krzysztof & Janja
Kamilla & Stefano Kamilla & Stefano Krzysztof & Janja Kamilla & Stefano Kamilla & Stefano Kamilla & Stefano Kamilla & Stefano Kamilla & Stefano
Olga & Rafał
VS
Kamilla & Stefano
Olga & Rafał Olga & Rafał Kamilla & Stefano Kamilla & Stefano Kamilla & Stefano Olga & Rafał Olga & Rafał Olga & Rafał

III Edycja Edytuj

Miejsce Nr. pary Gwiazda Zawód Tancerz
1. 2 Maurycy Popiel Aktor, gwiazda serialu "M jak miłosć" Walerija Żurawlewa
2. 1 Agnieszka Wielgosz Aktorka, gwiazda serialu "Pierwsza miłość" Jan Kliment
3. 6 Barbara Kurdej-Szatan Aktorka, gwiazda serrialu "M jak miłość" Stefano Terrazzino
4. 3 Aleksandra Ciupa Modelka Łukasz Czarnecki
5. 7 Krystian Wieczorek Aktor, gwiazda serialu "M jak miłość" Hanna Żudziewicz
6. 10 Dominika Gawęda Wokalistka, liderka zespołu "Blue Cafe" Rafał Maserak
7. 4 Rafał Betlejewski Performer, prezenter TV Jekaterina Romankova
8. 5 Monika Mazur Aktorka, gwiazda serialu 'Na sygnale" Krzysztof Hulboj
9. 8 Sylwia Szostak Trenerka personalna, uczestniczka "Agent Gwiazdy" Kamil Kuroczko
10. 9 Igor Kwiatkowski Artysta kabaretowy Agnieszka Kaczorowska

Klasyfikacja punktów Edytuj

Miejsce Para Występów Średnia Suma
1. Dominika & Rafał 6 38 227
2. Maurycy & Walerija 16 37 590
2. Barbara & Stefano 12 37 445
4. Monika & Krzysztof 3 36 108
5. Agnieszka & Jan 16 35 552
6. Krystian & Hanna 8 34 268
7. Aleksandra & Łukasz 10 32 320
8. Rafał & Jekaterina 4 28 112
9. Sylwia & Kamil 2 25 49
10. Igor & Agnieszka 1 16 16k

Klasyfikacja Edytuj

Zwycięzca odcinka
2.miejsce
3.miejsce
Dogrywka
Odpadka
Para Odc. 1 Odc. 2 Odc. 3 Odc. 4 Odc. 5 Odc. 6 Odc. 7 Odc. 8 Odc. 9
Maurycy & Walerija 9th 3rd 2nd 1st 1st 3rd 3rd 2nd 1st
Agnieszka & Jan 6th 2nd 4th 3rd 3rd 2nd 2nd 1st 2nd
Barbara & Stefano 1st 1st 1st 2nd 2nd 1st 1st 3rd Eliminacja
Aleksandra & Łukasz 3rd 8th 3rd 6th 6th 4th 4th Eliminacja
Krystian & Hanna 4th 5th 6th 4th 4th 5th Eliminacja
Dominika & Rafał 5th 4th 5th 5th 5th Eliminacja
Rafał & Jekatarina 2nd 6th 8th 7th Eliminacja
Monika & Krzysztof 7th 7th 7th Eliminacja
Sylwia & Kamil 8th 9th Eliminacja
Igor & Agnieszka 10th Eliminacja

Punktacja Edytuj

Para Odc. 1 Odc. 2 Odc. 3 Odc. 4 Odc. 5 Odc. 6 Odc. 7 Odc. 8 Odc. 9
Maurycy & Walerija 28 35 32 36 + 6 = 42 40 + 39 = 79 37 + 35 = 72 35 + 38 = 73 37 + 38 = 75 40 + 40 + 40 + 40 = 160
Agnieszka & Jan 29 31 27 33 + 2 = 35 30 + 35 = 65 37 + 32 = 69 32 + 39 = 71 29 + 40 = 69 38 + 40 + 40 + 40 = 158
Barbara & Stefano 32 37 39 35 + 8 = 43 38 + 35 = 73 33 + 40 = 73 40 + 40 = 80 36 + 40 = 76 Eliminacja
Aleksandra & Łukasz 30 26 34 32 + 3 = 35 33 + 35 = 68 29 + 36 = 65 28 + 37 = 65 Eliminacja
Krystian & Hanna 33 27 31 37 + 4 = 41 34 + 39 = 73 35 + 32 = 67 Eliminacja
Dominika & Rafał 37 38 38 35 + 10 = 45 40 + 39 = 79 Eliminacja
Rafał & Jekatarina 33 29 23 27 + 1 = 28 Eliminacja
Monika & Krzysztof 36 35 37 Eliminacja
Sylwia & Kamil 22 27 Eliminacja
Igor & Agnieszka 16 Eliminacja

Tańce Edytuj

Para Odc. 1 Odc. 2 Odc. 3 Odc. 4 Odc. 5 Odc. 6 Odc. 7 Odc. 8 Odc. 9
Maurycy & Walerija Jive Taniec nowoczesny Samba Walc wiedeński
Rock'n'Roll
Quickstep
Freestyle
Tango
Jive
Cha-Cha
Walc wiedeński
Charleston
Rumba
Jive
Quickstep
Tango argentyńskie
Freestyle
Agnieszka & Jan Tango Salsa Rumba Walc angielski
Rock'n'Roll
Cha-Cha
Freestyle
Walc wiedeński
Salsa
Samba
Walc angielski
Fokstrot
Paso Doble
Rumba
Paso Doble
Tango argentyńskie
Freestyle
Barbara & Stefano Cha-Cha Walc wiedeński Paso Doble Jive
Rock'n'Roll
Tango
Freestyle
Fokstrot
Cha-Cha
Rumba
Walc wiedeński
Quickstep
Taniec nowoczesny
Eliminacja
Aleksandra & Łukasz Walc wiedeński Paso Doble Rumba Tango
Rock'n'Roll
Taniec nowoczesny
Freestyle
Walc angielski
Rumba
Salsa
Tango
Eliminacja
Krystian & Hanna Walc angielski Samba Cha-Cha Fokstrot
Rock'n'Roll
Salsa
Freestyle
Quickstep
Samba
Eliminacja
Dominika & Rafał Paso Doble Cha-Cha Samba Quickstep
Rock'n'Roll
Walc wiedenski
Freestyle
Eliminacja
Rafał & Jekatarina Fokstrot Quickstep Cha-Cha Salsa
Rock'n'Roll
Eliminacja
Monika & Krzysztof Rumba Fokstrot Paso Doble Eliminacja
Sylwia & Kamil Samba Rumba Eliminacja
Igor & Agnieszka Quickstep Eliminacja

Ranking Widzów Edytuj

Odc. 1 Odc. 2 Odc. 3 Odc. 4 Odc. 5 Odc. 6 Odc. 7 Odc. 8 Odc. 9
Barbara & Stefano
(15.15%)
Barbara & Stefano
(18.13%)
Barbara & Stefano
(22.53%)
Agnieszka & Jan
(18.13%)
Agnieszka & Jan
(20.88%)
Agnieszka & Jan
(21.29%)
Agnieszka & Jan
(28%)
Agnieszka & Jan
(35.29%)
Maurycy & Walerija
(54.83%)
Aleksandra & Łukasz
(12.12%)
Agnieszka & Jan
(12.44%)
Maurycy & Walerija
(14.84%)
Maurycy & Walerija
(16.48%)
Barbara & Stefano
(17.58%)
Barbara & Stefano
(20%)
Barbara & Stefano
(25.57%)
Maurycy & Walerija
(35%)
Agnieszka & Jan
(45.17%)
Agnieszka & Jan
(11.82%)
Krystian & Hanna
(11.92%)
Agnieszka & Jan
(13.74%)
Barbara & Stefano
(15.93%)
Maurycy & Walerija
(17.22%)
Maurycy & Walerija
(19.71%)
Aleksandra & Łukasz
(24.14%)
Barbara & Stefano
(29.71%)
Eliminacja
Rafał & Jekaterina
(10%)
Maurycy & Walerija
(11.4%)
Rafał & Jekaterina
(12.64%)
Krystian & Hanna
(15.38%)
Krystian & Hanna
(16.48%)
Aleksandra & Łukasz
(19.57%)
Maurycy & Walerija
(22.29%)
Eliminacja
Krystian & Hanna
(9.7%)
Rafał & Jekaterina
(10.88%)
Aleksandra & Łukasz
(12.09%)
Aleksandra & Łukasz
(14.84%)
Aleksandra & Łukasz
(15.38%)
Krystian & Hanna
(19.43%)
Eliminacja
Sylwia & Kamil
(9.09%)
Aleksandra & Łukasz
(10.36%)
Krystian & Hanna
(10.44%)
Rafał & Jekaterina
(11.54%)
Dominika & Rafał
(12.45%)
Eliminacja
Dominika & Rafał
(8.79%)
Dominika & Rafał
(8.81%)
Monika & Krzysztof
(7.14%)
Dominika & Rafał
(7.69%)
Eliminacja
Maurycy & Walerija
(8.48%)
Sylwia & Kamil
(8.29%)
Dominika & Rafał
(6.59%)
Eliminacja
Monika & Krzysztof
(7.88%)
Monika & Krzysztof
(7.77%)
Eliminacja
Igor & Agnieszka
(6.97%)
Eliminacja

Dogrywki Edytuj

Numer 1 - woj. warmińsko-mazurskie, woj. podlaskie
Numer 2 - woj. mazowieckie, woj. świętokrzyskie
Numer 3 - woj. lubelskie, woj. podkarpackie, woj. małopolskie
Numer 4 - woj. śląskie, woj. opolskie, woj. dolnośląskie
Numer 5 - woj. lubuskie, woj. wielkopolskie
Numer 6 - woj. kujawsko-pomorskie, woj. łódźkie
Numer 7 - woj. zachodnio-pomorskie, woj. pomorskie

Para NR.1 NR.2 NR.3 NR.4 NR.5 NR.6 NR.7 Wygrany
Maurycy & Walerija
VS
Igor & Agnieszka
Maurycy & Walerija Maurycy & Walerija Maurycy & Walerija Igor & Agnieszka Maurycy & Walerija Maurycy & Walerija Maurycy & Walerija Maurycy & Walerija
Aleksandra & Łukasz
VS
Sylwia & Kamil
Sylwia & Kamil Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz Sylwia & Kamil Aleksandra & Łukasz Sylwia & Kamil Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz
Rafał & Jekaterina
VS
Monika & Krzysztof
Monika & Krzysztof Rafał & Jekaterina Monika & Krzysztof Rafał & Jekaterina Monika & Krzysztof Rafał & Jekaterina Rafał & Jekaterina Rafał & Jekaterina
Aleksandra & Łukasz
VS
Rafał & Jekaterina
Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz Rafał & Jekaterina Rafał & Jekaterina Aleksandra & Łukasz
Aleksandra & Łukasz
VS
Dominika & Rafał
Dominika & Rafał Dominika & Rafał Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz
Aleksandra & Łukasz
VS
Krystian & Hanna
Krystian & Hanna Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz Krystian & Hanna Aleksandra & Łukasz Krystian & Hanna Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz
Maurycy & Walerija
VS
Aleksandra & Łukasz
Maurycy & Walerija Aleksandra & Łukasz Aleksandra & Łukasz Maurycy & Walerija Aleksandra & Łukasz Maurycy & Walerija Maurycy & Walerija Maurycy & Walerija
Maurycy & Walerija
VS
Barbara & Stefano
Barbara & Stefano Maurycy & Walerija Maurycy & Walerija Barbara & Stefano Maurycy & Walerija Maurycy & Walerija Barbara & Stefano Maurycy & Walerija

Specjalna edycja: Christmas Special Edytuj

Miejsce Nr. pary Gwiazda Program Tancerz Głosy
1. 2 Ilona Ostrowska Dancing With The Stars Łukasz Czarnecki 28%
2. 5 Margaret Dancing For You Przemysław Juszkiewicz 27%
3. 1 Łukasz Piszczek Dancing Stars Aneta Piotrowska 16%
4. 3 Urszula Chincz Let's Dance Michał Stukan 16%
5. 4 Monika Mrozowska Tańczące Gwiazdy Stefano Terrazzino 13%

Więcej od Wikii

Losowa wiki